Umiejętność posługiwania się językiem to naturalna zdolność każdego człowieka. Język angielski nie jest zarezerwowany tylko dla native speakerów. Małe dzieci i młodzież uczą się w Szkole Hello Polly English z łatwością.

"Każdy człowiek ma własny styl uczenia się i każdy ma swoje mocne strony. Styl ten jest równie osobisty i charakterystyczny jak podpis danego człowieka." Rewolucja w uczeniu G.Dryden, J.Vos

Dyrektorem metodycznym i założycielem Hello Polly English & Play jest Paulina Długosz. Dydaktyk nauczania języków obcych, anglistka, pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny z ponad 20 letnim stażem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Doradca metodyczny w sieci przedszkoli niepublicznych Akademia Małego Człowieka i Pomarańczowa Ciuchcia.

Ukończyła Uniwersytet Warszawski, studia podyplomowe oraz wiele kursów z zakresu metodyki, terapii i diagnozy w edukacji. Jest jednym z pierwszych w Europie certyfikowanych badaczy testem przesiewowym na spektrum autyzmu STAT™ Screening Tool for Autism in Toddlers and Young Children opracowanym na Uniwersytecie Vanderbilt USA. Autorka książki “Mr. Clown loves English” oraz piosenek do nauki metodą Hello Polly English & Play. Stworzyła wyspecjalizowany zespół lektorów, prekursorów pracy z małymi dziećmi, który z powodzeniem działa w Warszawie od 2001 roku.

Paulina Długosz

Dyrektor

Opinie Rodziców

Polecam naukę języka angielskiego w tej szkole, a właściwie to powinnam napisać zabawę językiem, gdyż mój 7 letni syn doskonale się bawi podczas tej nauki. Syn chodził na zajęcia z Hello Polly w przedszkolu później poszedł do szkoły podstawowej i dla wygody zapisałam go do innej szkoły językowej. Gdy wracał po zajęciach nigdy nie pamiętał czego się uczył, nie śpiewał piosenek po angielsku. W tym roku postanowiliśmy wrócić do Hello Polly i już są tego efekty. Syn wraca po zajęciach i sam opowiada jakich słów się nauczył, przepytuje mnie ze znajomości słów po angielsku a "pod nosem" podśpiewuje sobie piosenki. To dopiero miesiąc zajęć a ja już widzę ogromną różnicę między zajęciami w Hello Polly a innej szkole językowej. Polecam.

Izabela Mama Franka 7 lat

Rodzic

  • Więcej opinii na naszym Facebooku!

Szczerze polecam. Córka i syn uczęszczają do szkoły od dwóch lat. Postęp w nauce angielskiego ogromny. Mają świetną lektorkę. Pani Dorota jest zawsze uśmiechnięta. Spokojnie odpowiada na wszelkie zapytania rodziców. Dzieci z chęcią chodzą na zajęcia. Syn zniechęcony do nauki języka angielskiego w podstawówce dzięki zajęciom w Hello Polly polubił język angielski. 

Elżbieta Mama Huberta lat 15 i Julii lat 18

Rodzic

  • Więcej opinii na naszym Facebooku!

Córka ma 3 lata Hello Polly za sobą, przy okazji parę świetnie zdanych egzaminów Cambridge,
a w tym roku, zaczynając siódmą klasę, ze spokojem wysłaliśmy ją na wyjazd do Londynu, gdzie sama mieszkała z koleżanką u angielskiej rodziny. Miała okazję sprawdzić swoją znajomość w "boju"
i wyszło rewelacyjnie.
Pani Dorota, która prowadzi zajęcia, jest osobą pełną pozytywnej energii, jej zapał udziela się
i dzieciom, a co najważniejsze, robi z nimi coś takiego, że same chcą więcej i więcej. Teraz to już nawet przywykliśmy do tego, że córka, ot tak przechodzi nagle na angielski i do nas tak mówi dla zabawy
w domu. Polecam, polecam, polecam. 

Przemysław Tata Karoliny lat  12

Rodzic

  • Więcej opinii na naszym Facebooku!

%

Zadowolenie studentów

+

Średnia ilość uczniów rocznie

+

Lata pracy firmy

Ilość kursów

Zdjęcia